Mechanik procesowy

Pełny etat Lukasz Paszko LPi Industriemontagen in Mechanik procesowy Wyślij e-mail
  • Podziel się:

Opis pracy

Twoje obowiązki:

  • Konfiguracja wytłaczarek i urządzeń peryferyjnych
  • Kontrola jakości i pobieranie próbek nowych produktów
  • Konserwacja maszyn i narzędzi
  • Aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia (KVP / 5S)

Czego oczekujemy:

  • Ukończone szkolenie zawodowe z mechaniki procesowej do tworzyw sztucznych i gumowych
  • Wymagana licencja na wózek widłowy
  • Podstawowe umiejętności dotyczące obsługi komputera
  • Niezawodność, systematyczność i sposób pracy zorientowany na cel
  • Elastyczność, posiadanie własnej inicjatywy, umiejętność pracy w zespole i świadomość jakości
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualne i profesjonalne wsparcie
  • Specjalne dodatki, takie jak bonus wypoczynkowy i świąteczny
  • płatne urlopy w wymiarze 24 dni w ciągu roku
  • długoterminową współpracę (praca stała)
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Rodzaj pracy: pełny etat