Praca na produkcji

Pełny etat Lukasz Paszko LPi Industriemontagen in Pracownik produkcji Wyślij e-mail
  • Podziel się:

Opis pracy

Praca przy pakowaniu gotowych wyrobów mięsnych, wyrobów piekarniczych bądź innych gotowych produktów spożywczych.

Twoje obowiązki:

  • kontrola jakości produktów
  • pakowanie gotowych produktów i ich układanie na paletę
  • inne obowiązki związane z pracą przy linii produkcyjnej

Nasze oczekiwania:

  • sumienność, dokładność, uczciwość i umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie prawa jazdy i samochodu będą zaletą

Oferujemy:

  • pracę w przyjemnej atmosferze
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 9,66 € brutto / godz.
  • dodatki świąteczne i wakacyjne
  • pełen pakiet ubezpieczenia
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • zakwaterowanie
  • bezpłatna opieka biura w języku polskim

Proszę o przesłanie swojego CV na adres email:

info@lpi-workservice.de