LPI – Dla Pracodawców

LPI – Dla Pracodawców

Poszukiwanie odpowiednich pracowników jest czasochłonne, a wiadomo, że należycie wyselekcjonowana załoga stanowi o sukcesie firmy. Firma LPi – Industriemontagen oferuje profesjonalną obsługę w poszukiwaniu pracowników do pracy na stanowiska w różnych branżach na terenie Niemiec. Posiadamy rezerwę wykwalifikowanych specjalistów z wielu dziedzin a nasze zasoby pracownicze ulegają ciągłemu rozrostowi.

Na jakość naszych usług wpływają nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie i umiejętności niezbędne w wykonywaniu powierzonych nam zadań oraz niezawodność, czyli gwarancja, że usługa zostanie wykonana dokładnie tak jak do tego się zobowiązaliśmy. Nasza firma, podczas swojej zaledwie kilkuletniej działalności, w szybkim tempie zyskała sobie zaufanie wielu Klientów i stała się wiarygodnym partnerem biznesowym.

Chcemy mieć pewność, że nasi Klienci są usatysfakcjonowani jakością świadczonych przez nas usług, dlatego dokładamy wszelkich starań by realizowane przez nas projekty były wykonywane w sposób terminowy i precyzyjny.  Nasza praca jest dla nas naszą pasją.

 

Dlaczego warto współpracować z naszą firmą?

Oszczędzasz czas i pieniądze
Proces rekrutacji pracowników często bywa kosztowny i czasochłonny. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujesz czas i pieniądze.

Profesjonalna obsługa
Otrzymujesz gwarancję, że fachowo zajmiemy się wszelkimi czynnościami związanymi z zatrudnieniem pracowników i że dostarczymy Ci kandydata o poszukiwanym przez Ciebie profilu.

Działamy błyskawicznie
Nasz personel reaguje w ekspresowym tempie na zapytania potencjalnych oraz dotychczasowych Klientów. Gwarantujemy Ci indywidualnie i fachowe podejście, postaramy się spełnić również Twoje szczególne wymogi.

Jesteśmy elastyczni
Dzięki współpracy z naszą firmą możesz dostosować personel oraz jego ilość do bieżących potrzeb i sytuacji Twojej firmy. Chętnie udostępnimy Ci naszych pracowników podczas sezonowych szczytów produkcji, w okresie urlopowym, czy też podczas projektów terminowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy będą również kompetentni do uzupełnienia Twojej stałej załogi.

Ważne jest bezpieczeństwo
Nasi pracownicy na bieżąco poddawani są wszechstronnym szkoleniom również w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy, a także zapoznawani są z dziedziną pierwszej pomocy. Jak wiadomo bezpieczeństwo oraz unikanie wypadków w miejscu pracy są gwarancją minimalnych przestojów i ciągłości w terminach.