Rekrutacja krok po kroku

Rekrutacja krok po kroku

REKRUTACJA KROK PO KROKU

  1. ZGŁOSZENIE

Szukasz pracy? Nie zastanawiaj się, skontaktuj się z nami. Jeśli jesteś zainteresowany jakąś konkretną ofertą, chciałbyś nawiązać współpracę bądź dokonać spontanicznej aplikacji, wypełnij aplikację i wyślij nam swoje CV. Aktualne oferty pracy znajdziesz TUTAJ.

  1. KONTAKT TELEFONICZNY

Jeśli Twój profil spełnia warunki dotyczące którejś z posiadanych przez nas ofert, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 5 dni roboczych od przesłania formularza rejestracyjnego w celu zweryfikowania zawartych w nim informacji. W przypadku, gdy ten etap przebiegnie pomyślnie, zaprosimy Cię na spotkanie i ustalimy termin rozmowy rekrutacyjnej w naszym biurze.

Nie przejmuj się, jeśli w danym momencie nie ma oferty pracy, która odpowiadałaby Twoim kwalifikacjom bądź oczekiwaniom. Systematycznie poszerzamy naszą działalność i uzupełniamy o nowe oferty pracy, dlatego możliwe jest, że skontaktujemy się z Tobą w późniejszym terminie.

  1. ROZMOWA REKRUTACYJNA

Podczas spotkania zaprezentujemy Ci szczegóły związane z naszą ofertą, a także ustalimy szczegóły współpracy. Jeśli rozmowa rekrutacyjna przebiegnie pozytywnie, zaproponujemy Ci podpisanie umowy.

  1. PODPISANIE UMOWY

Istnieje szansa podpisania umowy tuż po odbyciu rozmowy rekrutacyjnej.